Programok

Eseménynaptár

Budapest Főváros VIII. kerület
Józsefvárosi Önkormányzat

1082 Budapest, Baross u. 63-67.

06-1-459-2100

hivatal@jozsefvaros.hu

KERESÉS

Józsefváros kitüntetettjei

1999-2015

Díszpolgári Cím

2016 Schuster Lóránt

2015 Kovács Ákos

2014 Koppány Zoltán posztumusz

2014 Dr. Erdő Péter

2013 Bereményi Géza

2013 Gyurkovics Tibor posztumusz

2012 Jókai Anna

2011 Tátrai Tibor

2010 Búza Barna

2009 dr. Tulassay Tivadar

2009 Csécsei Béla

2008 Perlaki Attila

2008 Cseh Tamás

Józsefvárosi Becsületkereszt

2016 Feicht Rezsőné

2016 Dr. Dénes Margit

2016 Rosenstein Tibor

2015 Wieszt Ferenc

2015 Dr. Hisstek József

2015 Nyári Gyula

2015 Buffó Rigó Sándor

2014 Prof. Dr. Tringer László

2014 Lobmayer Kornél

2014 Dr. Trizna Zoltánné

2013 Vértesaljai László

2013 Murnyák Lászlóné

2013 Graeser Lívia

2013 Csala Márta (posztumusz)

2012 Bikácsi Daniela

2012 Virágvölgyi Márta

2012 Dr. Csorba László

2012 Bársony István (Posztumusz)

2011 Marton Magda

2011 Pomogáts Béla

2011 dr. Szarka Gábor

2011 Piros Tibor (posztumusz)

2010 Dr. M. Kiss Sándor

2010 Ifj. Sánta Ferenc

2010 Szekeres istván

2010 Beke Pál (Posztumusz)

2009 Novák Ferenc

2009 Kunz Román

2009 Dr. Bőzsöny Ferenc

2009 Szvetnik Joachim

2008 Dr. Süpek Ottó

2008 Raduly József

2008 Orszáczky "Jackie" Miklós

2008 B. Nagy János

2007 Aperianov Zakariás

2007 Dr. Bányai László

2007 Kévés György

2007 Máté Ferenc 1991 Dr. Kováts Istvánné

2006 Dr. Benoist György

2006 Salvári György

2006 Dr. Soltész Elekné

2005 Berkó Pál

2005 Bogláryné Mailáth Edina

2005 Karalyos József

2004 Iványi Gábor

2004 dr. Csörögi Irén

2004 Bajzáth Ferenc

2003 Dr. Bókay János

2003 Andrássy Kurta János

2003 Hutai Ferenc

2002 dr. Kovács Bálint

2002 dr. Szász Ágnes

2002 Carlo Migliori

2001 Vukán György

2001 Füszné Muntyán Annamária

2001 Kökény Beatrix 1993 Túrmezei Erzsébet

2000 Búza Barna

2000 dr. Fallenbüchl Zoltán

1999 dr. Kósa Zita kerületi

1999 dr. Szegedi Nándorné

1999 dr. Halmy József

1998 M. Szűcs Ilona

1998 Rév Miklós

1998 Tordon Ákos

1997 Berki László

1997 Vikárné Forrai Katalin

1997 Güttler Károly

1996 Matolcsi Zsigmond

1996 Dr. Mistéth Endre

1996 Dr. Varga Tibor

1995 Dr. Korbuly István

1995 Csepela Jánosné

1995 Kállai Kiss Ernő

1994 Dobner Béla

1994 Fejes Endre

1994 Futó Károly

1993 Szász Józsefné

1993 Túrmezei Erzsébet

1991 Dr. Kováts Istvánné

Józsefvárosért kitüntetettek

2016 Kovács Ottó

2016 Flesch Tamás

2016 Papp József

2015 Dr. Henczer Erzsébet

2015 Társak a Teleki Térért Egyesület

2015 Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar

2014 Dr. Ferenczy Judit

2014 Dr. Szenes Andrea

2014 Sipka László/Civilek a Palotanegyedért Egyesület

2013 Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola

2013 Kiss Ildikó

2013 Ari Santeri Kupsus

2012 Szatmári Andrea

2012 Ifj. Kállai Kis Ernő

2012 Füvészkert

2011 Piarista Gimnázium

2011 Kovács Emil (posztumusz)

2010 Józsa Judit

2010 Budapest Beyond Sightseeing

2010 Jézus Szíve Lelkészség

2009 Thurzayné Gulyás Éva

2009 Nagycsaládosok Józsefvárosi Egyesülete

2009 Bárka Józsefvárosi Színházi- és Kulturális Nonprofit Kft.1996 Pressburger György

2008 Eörsi László

2008 Dr. Tasnády Károly

2007 Nagy Lászlóné

2007 Százados úti Művésztelep 2008 Józsefvárosi Zeneiskola 1996 Szenes Iván

2006 Geőcze Mária

2006 Modori Sándorné

2006 Dr. Pruzsinszky József

2005 Esztergályos Jenő

2005 Nap Klub Alapítvány

2005 Százados úti Művésztelep

2004 Nagy Lászlóné

2004 Hegyi Imre

2004 dr. Szabados Árpád

2003 Pilinyi Péter

2003 Majoros Alfréd

2003 Hadházy Lajosné 1996 Vörösmarty Mihály Gimnázium

2002 Pircsák Brunóné

2002 Zöld Ildikó

2002 Zsuppán Katalin

2001 Tarnai Györgyné

2001 Balázs Elemér

2000 Scheer Ferencné

2000 Kopré József

1999 Kévés György

1999 Hegedűsné Zöldi Hedvig

1998 Németh Józsefné

1998 Bogláryné Mailáth Edina

1998 Liska Ilona

1997 Balogh László

1997 Dr.Fejérvári Gézáné

1997 Dr. Matskási István

Jó Sport

2016 Bolla Szimonetta

2016 Droppán Attila

2016 Vajda Lilien

2015 Balázs Krisztián

2015 Mihály Tibor

2015 Losi Sakkszakkör és diákolimpiai csapat

2015 Rebicek Gerd

2014 White Sharks HC

2014 Madarász Csaba – Losonci Iskola testnevelő tanár

2014 Sándor Péter – Deák Diák Iskola testnevelő tanár

2013 Szabó Nikolett

2012 FTC – Rail Cargo Hungaria női kézilabda csapat

2011 Kovács László

2011 Pindák László 2000 Mihályi Tibor

2010 Szirmainé Szabó Andrea

2010 Losonci Téri Általános Iskola Testnevelési Közösség 2000 Kovács Gyula

2009 Szamoránsky Piroska

2009 Szepesi Nikolett

2009 Imre Géza

2009 Aubéli Ottó

2009 Sas Sándor

2009 Keserű József

2008 Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola 2000 Borka Gábor

2007 VIII. Kerület Tornasportjáért Alapítvány

2007 Szilas György

2007 Kantáné Kovács Katalin

2007 Őri Ferenc

2006 Németh László Angol, Testnevelés Tagozatos Általános Iskola

2006 Szili Balázs

2006 Józsa Mihály

2006 Bedák Pál

2005 Bódi Andrea

2005 Serfőző Jánosné

2005 Keserű József

2003 Fazekas Lászlóné

2003 Balogh T. Katalin

2003 Draskóczy Imre 2001 Bálintné Dávid Ibolya

2002 Szmodicsné Kajtár Rita

2002 Deme Lívia

2001 Jung Andrásné

2001 Rosnik Vincéné

Józsefvárosi Aranykoszorú

2016 Forgács Erzsébet, maszkmester

2016 Vági Gyula, orgonaépítő mester

2016 Nagy Sándor, kárpitos mester

2016 Szanatórium Gyógyszertár

2016 Zeller-Fruit Kft.

2015 Dóczi és Csepeli Bt. Húsbolt

2015 Michelin Hungária Kft.

2015 Molnár és Fia Ruhatisztító Szalon

2015 Dodi Kft. bútorszövet és kárpitoskellék kereskedelem

2015 Sas Illatszer

2014 Port-Körút Kft.

2014 Kosztolnik Lászlóné

2014 Generál Building Kft.

2014 Schön László

2014 Veres Tamás és neje

2013 Tichy Dezsőné

2013 Pupek Kkt.

2013 Kobau Bt.

2013 Kárpitos Ipari Kft.

2013 Ica női és férfi fodrászat

2012 Falvai Ágnes

2012 Domonkos György

2012 Dr. Bognár Andrásné gyógyszerész

2012 Molnár Istvánné

2012 Csider Károly Bálint

2011 Herbaház Bennovum Kft.

2011 Kanyik Antal

2011 Kázmérné Dubecz Margit

2011 Török László

2011 Wölfinger László

2010 Molnár János

2010 Békési László

2010 Molnár Sándor

2010 Szabó József

2010 Birkás Bt. ékszerüzlet dolgozói 1998 Szabó Ferenc

2009 Babics Zoltán

2009 Czene Tamás

2009 Lorencz János

2009 Majoros Alfréd

2009 Reichard Lászlóné 1998 Répa Kálmán

2008 Abai Nándor József

2008 Bodnár Endre

2008 Bödör László

2008 Eisemann György

2008 Réz András

2007 Viola Ferenc

2007 Nyári Gyula 1999 Zágon Rudolf

2006 Szalayné Balogh Katalin

2006 Zakariás Enikő

2006 Pethő Gézáné

2006 Blum Miklós

2006 Dienes Zoltán 1999 Jezsek Lajos

2005 Járomi János

2005 Zárai Ibolya

2005 Hunyadi József

2005 Kiss István

2005 Kubik Mária

2004 Kovács Sándor

2004 László Péter

2004 Dornyák Józsefné

2004 Margittai László

2004 Rusznák János

2003 Vozár János

2001 Jobaházi András

2001 Katona Lajos

2001 Rosenstein Tibor

2001 Bak Iván

2001 Gellért István

2001 Fonyódi Ferencné és Vágássy Zoltán

2000 Balogh Istvánné

2000 Fürjes Miklós

1999 Víg József

1999 Bikali Dezső

1999 Bodor Pál