Önkormányzat Ügyintézés Hírek Józsefváros Újság Szóljon bele Városfejlesztés Orczy negyed program Zöld 8 Józsefváros összefog Múlt-Jelen
KERESÉS

Képviselők

Balogh István LajosEgyéni képviselőbaloghl@jozsefvaros.hu5 választókerület
Camara-Bereczki Ferenc MiklósEgyéni képviselőcamarab@jozsefvaros.hu10 választókerület
Czeglédy ÁdámEgyéni képviselőczegledya@jozsefvaros.hu8 választókerület
dr. Erőss Gábor JánosEgyéni képviselőErossG@jozsefvaros.hu3 választókerület
dr. Ferencz Orsolya IldikóEgyéni képviselőferenczo@jozsefvaros.hu11 választókerület
Dr. Juharos RóbertListás képviselőjuharosrobert@jozsefvaros.hu
dr. Szilágyi Demeter GergelyListás képviselőszilagyid@jozsefvaros.hu
Egry AttilaListás képviselőegrya@jozsefvaros.hu
Hermann GyörgyEgyéni képviselőhermanngy@jozsefvaros.hu7 választókerület
Könczöl DávidEgyéni képviselőkonczold@jozsefvaros.hu1 választókerület
Sántha PéternéEgyéni képviselősanthap@jozsefvaros.hu6 választókerület
Sátly BalázsEgyéni képviselősatlyb@jozsefvaros.hu2 választókerület
Stettner IstvánEgyéni képviselőstettneri@jozsefvaros.hu4 választókerület
Szarvas Koppány BendegúzEgyéni képviselőszarvask@jozsefvaros.hu12 választókerület
Szili-Darók IldikóEgyéni képviselődaroki@jozsefvaros.hu9 választókerület
Vörös TamásListás képviselővorost@jozsefvaros.hu
Veres GáborListás képviselőveresg@jozsefvaros.hu

Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Képviselő-testület tagjainak vagyonnyilatkozata 2015

Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Képviselő-testület tagjainak vagyonnyilatkozata 2016

Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Képviselő-testület tagjainak vagyonnyilatkozata 2017

Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Képviselő-testület tagjainak vagyonnyilatkozata 2018

Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Képviselő-testület tagjainak vagyonnyilatkozata 2019

Polgármester és alpolgármesterek illetménye és az önkormányzati képviselők tiszteletdíja

visszafel

Ügyfélfogadási rend

1082 Budapest, Baross u. 63-67.
06-1-459-2100

Ügyfélfogadásra és ügyintézésre vonatkozó szabályok:

2020. március 16-tól visszavonásig

személyes ügyfélfogadásra nincs lehetőség, az ügyintézés (természetes személyekkel és jogi személyekkel is) e-mailen vagy elektronikus ügyintézés útján (cégkapu és e-papír) történik.

A feltétlenül szükséges személyes iratátvételre a Polgármesteri Hivatal földszintjén kerül kialakításra az „egyablakos” iratfogadás, melynek az ügyfélfogadási ideje:

Hétfő 9:00-11:00 | 14:00-16:00
Kedd nincs
Szerda 9:00-11:00 | 14:00-16:00
Csütörtök nincs
Péntek 9:00 – 11:00

Kapcsolatok

A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. Részletes leírás Rendben